ORDU–MİLLET OLMAMIZIN YARATTIĞI FARKINDALIK

ORDU–MİLLET OLMAMIZIN YARATTIĞI FARKINDALIK

Beşinci gününe giren Zeytin Dalı Harekatı, Suriye’deki kanlı kardeş kavgasını, kendi meşum Kürdistan emeli için kullanarak Güney sınırlarımızı tehdit etmeye başlayan ve hala o kahrolası BOP hayalini kurmaya devam eden, sözde dostumuz ABD ile birlikte bir koridor yaratmaya çalışan bölücü terör örgütlerini imha etmeye yöneliktir.

Böylece hem Suriye’nin toprak bütünlüğünü, hem de kendi sınırlarımızı yani Vatanımızı korumak için canı ve kanı pahasına bu harekata girişen Mehmetçik sayesinde, Dünya bir kez daha gördü ki, Türkiye Cumhuriyeti yıkılmaz bir kaledir!

Çünkü aramıza serptikleri nifak tohumlarıyla Milletimizi ayrıştırmaya yönelik kirli politikalar üreten, dayatan ve uygulayan iç ve dış düşmanlara inat, Meclis’te temsil edilen ve edilmeyen partilerimizin tamamına yakını, saygın bir Milli Birlik tavrı sergileyerek Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Zeytin Dalı Harekatı’na sahip çıktılar.

Milletçe bir kez daha bir olduk, birlik olduk ve büyük önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK’ün o sözünü haykırdık; “Mevzu bahis Vatansa, gerisi teferruattır!”

Binlerce yıllık devlet geleneğine sahip olan Türk Milleti’ni seçkin kılan en önemli tarihsel özelliklerinden biri de, “Ordu-Millet” ya da “Asker-Millet” olmasıdır, bir başka deyişle bizim Ordumuzla Milletimiz, ayrılmaz bir bütündür.

Bu nedenle, sadece Şehit haberlerinde değil, Mehmetçiğimizin ayağına taş değdiğinde bile bizim kalbimiz kanar, kahroluruz!

Şanlı Ordumuzun bu seferden de zaferle döneceğine, sadece Vatan topraklarımıza göz dikenlerin gözlerini çıkartmakla kalmayıp, komşumuzda akan kardeş kanının bir an önce durmasına da katkı sağlayacağına yürekten inanıyorum.

Afrin’de şehit olan üç kahramanımız; Astsubay Musa Özalkan, Üsteğmen Oğuz Kaan Usta ve Uzman Çavuş Mehmet Muratdağı’nı rahmetle anıyor, ailelerine ve Milletimize başsağlığı diliyorum, mekanları Cennet olsun.

Yüce Allahım Ordumuzu her daim muzaffer eylesin ve Gazilerimize de acil şifalar versin inşallah.

En içten saygı ve sevgilerimle.

Zafer KARADAĞ
www.harclik.net
24 Ocak 2018, Kahire

ZaferKaradag hakkında

www.harclik.net www.karya.biz www.gen-turk.com Email: zaferkaradag@gmail.com Cep / Whatsapp: +86-131-2753 7434 Skype / Wechat: zaferkaradag
Bu yazı Yazılarım kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.